Victoria Beckham na turné Spice Girls nepôjde.

Infomix

Správy o turné sa začali šíriť po tom, ako sa pätica stretla na obede u Geri Halliwell a následne zverejnili na sociálnych sieťach spoločné fotografie.

Anglická speváčka a módna návrhárka Victoria Beckham sa nechystá na turné so svojimi kolegyňami zo skupiny Spice Girls. Vyjadrila sa tak v rozhovore pre britskú edíciu magazínu Vogue počas prezentácie jej módnej kolekcie na jeseň a zimu 2018. „Nejdem na turné a dievčatá tiež nejdú na turné," povedala 43-ročná rodáčka z Harlow v Essexe.

Správy o nových spoločných plánoch formácie, ktorá v 90. rokoch minulého storočia odštartovala vlnu dievčenských popových skupín, sa objavili po tom, ako sa pätica stretla na obede u Geri Halliwell a následne zverejnili na sociálnych sieťach spoločné fotografie. Ako neskôr uviedli, nastal čas spoločne preskúmať "úžasné nové možnosti". Nič bližšie o svojich plánoch však neprezradili. Stretnutie bolo podľa Beckham veľmi príjemné. Odmietla však priblížiť, o čom sa rozprávali s tým, že to, čomu sa naplno venuje, je móda.

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.

 

Zdroj: SITA