Vianoce s Rádiom Košice budú opäť štedré

Infomix

Hrá sa tiež cez víkend a "čarovná veta" je aj tentoraz nemenná a stála.

Prvý adventný týždeň sa v Rádiu Košice začal veľkolepo. Východniari odštartovali Vianoce ž tento týždeň, obľúbené regionálne rádio poslucháčov odmeňuje každý deň. Štedrá výhra v podobe 100,- € poukazu na nákup v supermarketoch Fresh PLUS si nájde svojich výhercov celkom jednoducho. Stačí poslať registračnú smsku a počúvať Rádio Košice.

Vianočná hra ani tento rok poslucháčov nenúti sedieť od rána do večera pri rádiu a čakať na nejaké konkrétne slovo či indíciu, práve naopak. V tejto rýchlej a komerčnej dobe spojenej s predvianočným stresom a zhonom, chce regionálna jednotka na trhu prípravy na najkrajšie sviatky v roku poslucháčom len spríjemniť.

„Prvýkrát v živote som sa niekde zaregistrovala a hneď to vyšlo. Vôbec som to nečakala, veľmi ste ma prekvapili a ja sa teším. Stredná dcéra má nejaké intolerancie na potraviny, takže nákup v obchode, ktorý núka aj bio výrobky, len vítam. A sto eur dnes nie je málo. Ďakujem ešte raz, počúvam vás od rána do večera a spríjemňujete mi celé dni. Teraz ste mi ešte viac spríjemnili aj pondelok,“ uviedla v éteri prvá výherkyňa Kamila.

Foto

Doplníme, že poslucháči sa registrujú smskou, a to aj cez víkend. Po vyžrebovaní jedného čísla, sa moderátor daného vysielacieho bloku spojí s poslucháčom, pozhovára sa s ním a následne sa ho opýta, bez časového limitu, ktorý znižuje šancu na výhru, na čarovnú vetu, vďaka ktorej získava výhru. Súťaž je o to jednoduchšia, že veta je nemenná a stála.

Moderátor povie: „Supermarkety Fresh Plus…“ a súťažiaci musí doplniť: „Zdravšie potraviny.“ Ak vyžrebovaný úlohu splní, získava 100,- € poukaz na nákup v supermarketoch Fresh PLUS. V prípade, že súťažiaci úlohu nezvládne, skomolí vetu alebo ju nepovie celú, výhra sa presúva na ďalší hrací deň. Poslucháč má však stále možnosť a šancu sa ešte zaregistrovať do ďalšej hry. Vianoce s Rádiom Košice sú skrátka štedré. Viac o súťaži sa dozviete na webe Rádia Košice

Štastie môžete skúsiť aj na našom Facebooku

Ušetriť s nami na nákupoch na štedrovečerný stôl môžete aj na Facebooku Rádia Košice.  V spolupráci s Potraviny FRESH sme si pre vás pripravili súťaž o poukážky na 100€  nákup! Stačí lajknuť našu fanpage, komentovať súťažný príspevok s textom "Fresh Plus - Zdravšie potraviny" a ste v hre. Výhercu žrebujeme počas celého decembra každý pondelok.

 

 

 

Autor: RÁDIO KOŠICE