Tinu potešila spolupráca s Tomášom Maštalírom

Infomix

Ako speváčka prezradila, Maštalír má charizmu a šarm, no a to sa nedá kúpiť, ani natrénovať.

Pieseň "Jedno ráno" sa nahrávala na viac etáp na trati Bratislava - Praha. „Prvýkrát sme sa s Tinou stretli osobne až pri nakrúcaní videoklipu, lebo pieseň sme nahrávali každý sám. Tina bola ako ryba vo vode. Absolútny a ostrieľaný profesionál. Bolo vidieť, že tieto veci sú pre ňu prirodzené," priblížil nahrávanie videoklipu Maštalír. Herec priznáva, že pre neho to bola opäť nová skúsenosť: „Ako nováčik som sa ocitol v priestore, v ktorom sa Tina cíti ako doma. Nezostávalo mi nič iné, len zraziť opätky a snažiť sa s ňou udržať krok."

Okrem Fefeho, ktorý pieseň produkoval, ju hudobne supervízoval Michal Novinski a Jan P. Muchow. Obaja sú niekoľkonásobní držitelia ocenenia Český lev i mnohých iných cien za filmovú hudbu. Videoklip k piesni sa nakrúcal v Bratislave pod režisérskou taktovkou Vlada Kriška.

„Na spoluprácu s Tomášom som sa veľmi tešila, lebo ho roky vnímam ako sympatického a talentovaného herca. Tomáš má určite mnoho predností, ale jedna z najvýraznejších, ktoré môžem ako nezávislý pozorovateľ vnímať, je tá, že má neopísateľnú charizmu v hlase. To je často väčšia výhoda ako mať nekonečný rozsah," komentovala spoluprácu s hercom speváčka Tina, ktorá si myslí, že ak by Tomáš Maštalír nahral jedno EP, s prehľadom si ho kúpi: „Lebo jeho hlas je balzam. Má charizmu, šarm, a to sa nedá kúpiť, ani natrénovať."

Film Známi neznámi vznikol pod režisérskou taktovkou Zuzany Mariankovej. Ide o adaptáciu svetoznámej predlohy filmu Úplní cudzinci (Perfetti sconosciuti) režiséra Paola Genovesa. Slovenskú adaptáciu scenára pripravil Petr Jarchovský. Producentom filmu je Wanda Adamík Hrycová, koproducentmi Petra Polnišová a Juraj Brocko. „Som veľmi rada, že sa nám podarilo spojiť Tomáša s Tinou. Vďaka ich hlbokým hlasom a Fefemu má pieseň úžasnú atmosféru," teší sa z titulnej piesne Adamík Hrycová. Okrem Tomáša Maštalíra sa v Známych neznámych môžu diváci tešiť na herecké výkony Petry Polnišovej, Táne Pauhofovej, Kláry Issovej, Anny Kadeřávkovej, Sväťa Malachovského, Martina Hofmanna a Tomáša Měcháčka.
Distribučná premiéra je naplánovaná na 5. augusta.

 

 

ZDROJ: TASR