The Chemical Brothers vydajú reedíciu albumu Surrender

Infomix

Nahrávka vyjde na CD, vinyloch aj v digitálnej forme.

Anglické elektronické duo The Chemical Brothers vydá reedíciu albumu Surrender (1999). Dvojica sa tak rozhodla osláviť 20. výročie pôvodného vydania nahrávky.

Foto
Novinka sa dostane na trh 22. novembra a k dispozícii bude aj verzia s dvoma CD / consequenceofsound.net

Novinka sa dostane na trh 22. novembra na štyroch vinyloch, troch CD a tiež v digitálnej podobe. K dispozícii bude aj verzia s dvoma CD. Fanúšikovia a fanúšičky sa okrem pôvodného albumu môžu tešiť aj na doteraz nevydané piesne a remixy či 24-stranovú knihu s fotografiami. Muzikanti takisto pripravili DVD s promovideami a záznamom koncertu skupiny na festivale Glastonbury v roku 2000. Formácia najnovšie ponúkla dva remixy singla Hey Boy Hey Girl.

The Chemical Brothers založili dídžeji a producenti Tom Rowlands a Ed Simons. V júni 1995 vydali debutový album Exit Planet Dust, po ktorom nasledovali štúdiovky Dig Your Own Hole (1997), spomínaná Surrender (1999), Come With Us (2002), Push The Button (2005), We Are The Night (2007), Further (2010), Born In The Echoes (2015) a No Geography (2019). Na konte majú tiež soundtrack snímky Hanna (2011) a viacero kompilácií a EP nahrávok. Medzi ich najznámejšie skladby patria Setting Sun (feat. Noel Gallagher), Block Rockin' Beats, menovaná Hey Boy Hey Girl, Let Forever Be (feat. Noel Gallagher), It Began In Afrika, Star Guitar či Galvanize (feat. Q-Tip). Podarilo sa im získať napríklad štyri ceny Grammy.

 

Zdroj: SITA