Niečo Navyše idú Proti múru

Infomix

O polochromého speváka, ktorý sa obetoval kvôli klipu, sa všetci s láskou starali a dokonca ho nosili aj na rukách.

V tomto letnom čase prichádzajú chalani z kapely NIEčO NAVYšE s ich novým videoklipom k pesničke Proti múru. O jeho realizáciu sa postarali chlapci z VAFEC creative production v spolupráci s Rastislav Banas photographer a Michal Mišev, ktorý sa tiež podieľal na tvorbe klipu. Pri točení mali všetci o zábavu postarané, pretože Vilo sa dovalil s čerstvo zlomenou nohou, podľa neho to bolo „všetko kvôli klipu a pre kapelu, rád sa obetujem, keď treba.“ A vedeli ste, že práve vďaka vám, fanúšikom, sa kapele podarilo vyhrať súťaž o videoklip? Takže je to veľké spoločné dielo!

Klip sa natáčal v priestoroch rozbitého starého domu, v ktorom spevák Vilo „poskakuje“ s nohou v sádre. Všetci z kapely mu pomáhali s nosením barlí, kvôli čomu mal občas problémy dostať sa z miesta na miesto. Práve jeho „obeta“ deň pred natáčaním a zlomená noha inšpirovali tvorcov, aby prvotnú predstavu pozmenili. Mohli tak zapojiť svoju kreativitu a bláznivé nápady. „Ani som to neplánoval, ale človek si nevyberie, kam stúpi, resp. spadne. Športom k invalidite :D No chalani moju zlomenú nohu využili, spravili si z toho srandu a aspoň máme na čo spomínať,“ povedal Vilo. Pre všetkých to bol hlavne dlhý a náročný deň, no plný dobrej zábavy, hudby a šialených nápadov. O polochromého speváka sa všetci s láskou starali, na rukách ho nosili a podľa slov z tajného zdroja sme zistili, že tak trochu si Vilovu indisponovanosť aj užívali. Ale, našťastie, noha už je zrastená a klip natočený.

Foto
Spevák Vilo "doskackal" na natáčanie klipu o barlách / Niečo Navyše

„S chalanmi sa nám dobre spolupracovalo. Ďakujeme hlavne vám, našim fanúšikom, že sme vďaka vašim hlasom vyhrali súťaž, z ktorej vzišiel tento videoklip. Sme radi, že ste s nami, podporujete nás, lebo bez vás by tento klip zrejme nebol. A ja osobne sa chcem poďakovať za starostlivosť a chlebíčky pri natáčaní, “ dodal Vilo.

 

Zdroj: LG, NIEčO NAVYšE