Na Pohode zahrajú aj Scouting For Girls

Infomix

Festival, počas ktorého sa predstavia aj The Chemical Brothers, St. Vincent, Ziggy Marley, Danny Brown, Rodriguez a ďalší, sa uskutoční od 5. do 7. júla na trenčianskom letisku.

Na 22. ročníku multižánrového festivalu Pohoda vystúpi aj anglická pop-rocková kapela Scouting For Girls. Festival sa bude konať od 5. do 7. júla na letisku v Trenčíne. Účasť na ňom predtým potvrdili The Chemical Brothers, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, Danny Brown, Soja, Rodriguez, Aurora, Little Dragon, Blossoms, Fink, Calexico, La Femme, El Gusto, This Is The Kit, Bazzookas, Reykjavíkurdaetur, Zeal & Ardor, Donny Benét, Mitch & Mitch a Rebel Babel.

Formácia Scouting For Girls vznikla v roku 2005 v Londýne a tvoria ju Jack Rouse (spev, gitara, klávesy), Greg Churchouse (basgitara) a Pete Ellard (bicie). Debutovali v roku 2007 eponymným albumom, s ktorým dobyli UK Chart. Nasledovali štúdiovky Everybody Wants To Be On TV (2010), The Light Between Us (2012) a Still Thinking About You (2015). Okrem toho vydali päť EP nahrávok či dve kompilácie. Na konte majú štyri nominácie na BRIT Awards a jednu na Ivor Novello Award. Skupina sa venuje aj charite.

 

Zdroj: SITA