Na Pohode zahrajú aj Lucidvox z Ruska

Infomix

Festival, na ktorom vystúpia napríklad aj The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, Danny Brown, Rodriguez či Kronos Quartet, sa uskutoční od 5. do 7. júla na trenčianskom letisku.

Na 22. ročníku multižánrového festivalu Pohoda sa predstaví aj ruská kapela Lucidvox. Dievčenská formácia spája psychedelic rock s prvkami ruského folklóru. Štyri energické Moskovčanky - Alina, Nadezhda, Galla, a Anna - doposiaľ vydali album In Motion a EP My My Country Is Your Country. Ich temnú gitarovú hudbu presvetľuje priezračný ľudový prejav speváčky Aliny, ktorá do rockovej zostavy občas vstúpi sólom na flaute.

Pohoda sa bude konať od 5. do 7. júla na letisku v Trenčíne. Účasť na festivale predtým potvrdili The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, Danny Brown, Soja, Rodriguez, Aurora, Kronos Quartet, Little Dragon, Blossoms, Fink, Calexico, La Femme, El Gusto, Helena Hauff, Charlie Winston, Knower, Scouting for Girls, This Is The Kit, Riot Days by Pussy Riot Theatre, Confidence Man, Bazzookas, Reykjavíkurdaetur, Daniel Brandt and Eternal Something, Zeal & Ardor, KillASon, Donny Benét, Coals, Mitch & Mitch, Rebel Babel, Housewives, Ifriqiyya Électrique a Ross From Friends.

 

Zdroj: TASR, FB POHODA FESTIVAL