Na Colours of Ostrava 2021 príde aj Martin Garrix

Infomix

Festival sa uskutoční od 14. až 17. júla 2021 v industriálnej oblasti ostravských Dolních Vítkovic.

Organizátori českého festivalu Colours of Ostrava, ktorého 19. ročník pre pandémiu koronavírusu presunuli na 14. až 17. júla 2021, oznámili prvé mená z tohtoročného programu potvrdené aj na budúci rok. Sú medzi nimi Martin Garrix, Wardruna, Fatoumata Diawara, Tones and I, Dubioza kolektiv, Bakermat, Marina Satti & Fonés a Ivan & The Parazol.

„Som rada, že prvé znova potvrdené mená môžeme ohlásiť tak skoro po presune festivalu. Jednania so zástupcami kapiel sú veľmi ústretové, je cítiť, že v súčasnej situácii sme všetci na jednej lodi," uviedla riaditeľka festivalu Zlata Holušová. „Vďaka tomu verím, že ďalší účinkujúci na budúci rok budú veľmi rýchlo nasledovať," zdôraznila s tým, že snahou festivalu je presunúť na 2021 väčšinu pripraveného programu vrátane všetkých hlavných hviezd a ďalších účinkujúcich. „Tohtoročný program nemôže skončiť len na plagátoch, a preto sme maximálne odhodlaní ho zrealizovať v roku 2021," vyhlásila pri oznámení presunu Holušová.

V rovnakom termíne sa na budúci rok uskutoční aj medzinárodné fórum Meltingpot, ktoré sa koná po boku festivalu v jeho areáli v industriálnej oblasti ostravských Dolních Vítkovic. Zakúpené vstupenky na Colours of Ostrava 2020 platia automaticky aj na budúci rok.

 

Zdroj: SITA