Dopravný servis BA 19.03.2023 - 7:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.


VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

-

 

Aktuálne zdržanie:

- prebieha oprava mostného záveru na Moste Lanfranconi, obmedzený jeden jazdný pruh v smere od Mlynskej doliny, obmedzenie potrvá do nedele 19.3. do 18:00

 

Aktuálne obmedzenia:

- nebezpečný výtlk: Kukučínova

- nebezpečný výtlk: Sasinkova

- nebezpečný výtlk: Jarabinková

- práce na ceste: Karlova Ves: Kuklovská

- práce na ceste: Riazanská

- práce na ceste: Landererova

- práce na ceste: Bajkalská, pri SUŠ

- práce na ceste: Podunajská

 

Radary:

-

 

Hliadky:

- Bajkalská v križovatke s Vajnorskou

- na konci Lamačskej smer z mesta

 

Dlhodobé obmedzenia:

- Od 15.03.2023 do 15.11.2023 bude prebiehať rekonštrukcia plynovodu v Bratislave v lokalitách Korytnícka, Hronská, Bodrocká ,Latorická ,Ipeľská, Dudvazská ,Kazanská ,Toryská. Treba rešpektovať dočasné dopravné označenia. V prípade nerešpektovania dopravného značenia bude SPP nútený odtiahnuť vozidlá stojacich v rozpore s dopravným značením.

- začali sa práce na odstránení poruchy vedenia na vodovodnej sieti na Istrijskej ul.,  je to v blízkosti križovatky s Vápencovou ul.. Výkopové práce budú realizovať v jazdnom pruhu vozovky. Premávka je preto čiastočne obmedzená

- v Ružinove je čiastočne uzatvorená Košická ulica (pravý jazdný pruh a časť cyklistického pruhu v úseku pri stavbe pri križovatke s ulicou Mlynské nivy v smere na most Apollo)

- v Ružinove je čiastočne uzatvorená Prístavná ulica (ľavý odbočovací pruh v úseku križovatky Súkennícka, v smere na Košickú ulicu.

- Pre stavebné práce je čiastočne uzatvorená Harmincova ulica v Bratislave, v úseku od Húščavovej po Ľuda Zúbka v smere z centra do Dúbravky. Platí od 28.09.2022 do 31.04.2023.

- Trnavská cesta, úsek pri Hant Aréne, rozkopávka a uzavreté.

- Pri Suchej Vydrici prebieha výstavba, cesta je preto uzavretá

- Panónska cesta pri Slnečniciach dočasne uzavretá z dôvodu výstavby električkovej trate

- Rusovská uzavretá 

- Škultétyho uzavretá

- Na križovatkách uzavretá

- Mlynské nivy (pri OC Apollo), uzavretá cesta

- Pribinova a Čulenova dočasne jednosmerné