Dopravný servis 21.11.2023 - 06:40

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na bratislavských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikáscii RÁDIO KOŠICE, je voľne dostupný v Google Play a App Store. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

VŠEOBECNÁ SITUÁCIA NA CESTÁCH:

- v lokalitách Giraltovce, Bardejov, Holčíkovce a Hanušovce nad Topľou, hustá hmla s dohľadnosťou do 100m, dbajte na správne svietenie 

- na cestách v okolí Spišskej Starej Vsi a Haligoviec je miestami na vozovke kašovitý sneh

- celú zimnú sezónu je uzavretá cesta Úhornianske sedlo - Krásnohorské Podhradie, pre všetky vozidlá. 

 

DOPRAVNÉ NEHODY:

-

 

Aktuálne zdržanie:

- KE: na Slaneckej smer centrum 10

 

Aktuálne obmedzenia:  

- KE: na Furči pri Pošte hlásite cestárenské stlpiky v pravom pruhu. 

- KE okolie: v Moldave nad Bodvou prebiehajú rekonštrukčné práce na úseku ulíc Rožňavská od č. s. Slovnaft po križovatku s Hlavnou a od Hlavnej ulice až po koniec mesta v smere na Jasov. Práce potrvajú do 15. decembra. 

- KE okolie: medzi Šemšou a Malou Idou sú vyfrézované viaceré úseky, niektoré sú neoznačené, opatrne

- TV okres: medzi Hriadkami a Horovcami pracujú cestári, kolóny obojsmerne

 

Radary:

- KE okolie: Bohdanovce smer KE 

- MI okres: v obci Voľa smer Strážske 

- PO okres: v Lipníkoch smer PO 

- D1: pred tunelom Branisko od PO 

 

Hliadky: 

- TV okres: v Sečovciach od Dargova

- VT okres: v Ondavských Matiašovciach smer Tovarné 

- SV okres: v Stakčíne smer SV 

 

Dlhodobé obmedzenia:

- okres TV: na trase Veľaty - Slovenské Nové Mesto sa začala rekonštrukcia, rátajte s obmedzeniami. Predpokladaná doba prác je 21 mesiacov (od marca 2023), mimo zimného obdobia. 

- okres TV: Na ceste druhej triedy II/552 v Košickom kraji sa dnes spúšťajú stavebné práce. Úsek s dĺžkou takmer 11 km, ktorý začína v Zemplínskej Teplici a pokračuje cez Zemplínsky Branč až po Veľké Raškovce, prejde modernizáciou. Rekonštrukcia potrvá 6 mesiacov. Úsek, ktorý prejde rekonštrukciou začína v okrese Trebišov v obci Zemplínska Teplica a pokračuje cez obce Egreš, Čeľovce, Nižný Žipov, Stanča, Zemplínsky Branč a Brehov. V okrese Michalovce vedie cez obce Oborín a Veľké Raškovce. V rámci stavebných prác sa na niektorých úsekoch obnoví kryt vozovky a zastabilizuje sa cestné teleso. Modernizácia bude zahŕňať aj sanáciu komunikácií či krajníc a upraví sa tiež odvodnenie vozovky.

- PO: v centre je niekoľkotýždňová čiastočná uzávierka Záhradníckej ulice a ulice 17. novembra. Dôvodom uzávierky sú výkopové práce. Čiastočná uzávierka na Záhradnej ulici potrvá do piatka 8. decembra. Čiastočná uzávierka na ulici 17. novembra potrvá do štvrtka 30. novembra. 

- PO: Pre stavebné práce na uložení vodovodnej a kanalizačnej prípojky budú v termíne od 15. marca do 15. decembra 2023 čiastočné uzávierky ulíc Štúrova, Maybaumova, Radlinského, Budovateľská a čiastočné i úplné uzávierky ulíc Tomášikova, Prostějovská, Antona Prídavka, a to na križovatkách a na miestach realizovaných rozkopávok pre uloženie plynovodu, v úsekoch približne od 10 do 100 metrov.

- PO: ulice Dúbravská a Stavbárska čiastočne uzavreté, dôvodom je rozkopávka pre uloženie plynovodu. Do 15.12.2023

- HE:  od  3. novembra až do konca november 2023 budú  prebiehať stavebné práce v týchto lokalitách:- Mierová ulica, cesta na Ulici osloboditeľov od Námestia slobody (Mestská piváreň) popri Materskej škole Osloboditeľov po križovatku Sokolovská a cesta na Ulici Dobrianskeho