Dopravný servis 15.4. - 21:20

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE AJ VO VAŠOM MOBIL

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na východoslovenských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii KOŠICE ONLINE, je voľne dostupný v GooglePlay a AppStore. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

Všeobecná situácia na cestách:

- Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je suchý až vlhký.

 

Dopravné nehody:

-

 

Aktuálne obmedzenia:

- KE: od Steel arénu na Moldavskú cestárske stĺpiky

- KE: Z Opátskeho smer Jazero pod mostom odstavené auto blokuje 1 jazdný pruh

- KE: Moldavská, Staničné námestie, Krajský súd, Dom umenia, Námestie Maratónu Mieru a Stará nemocnica - rekonštrukcia autobusových zastávok, pozor na obmedzenia a rozkopávky, rovnako aj na presunuté zastávky a chodcov.

- KE: uzavretý je jazdný pruh Myslavskej cesty v smere do Košíc. Doprava je tu riadená svetelnou signalizáciou a dočasným dopravným značením.

- KE okolie: pri výstavbe diaľnice v úseku Košické Olšany smer Lingov zmena organizácie dopravy - jazdí sa po pravej strane.

- KE okolie: Bidovce-Ďurkov od kruhového objazdu premávku riadi semafor, je to prejazdné v jednom pruhu pre práce.

- PO: ulica Janka Borodáča je do 1. júla jednosmerná. Prejazdná je len zo smeru od Pavlovičovho námestia.

- D1: do 25.8.  čiastočne uzavretý privádzač Prešov D1 kvôli oprave mosta.

- D1: Obmedzenie na D1 v úseku Svinia – Prešov, premávka v smere na Prešov je na diaľničnom zjazde Svinia presmerovaná na starú cestu. S obmedzením je nutné rátať od 7.00 do 19.00 aj počas nasledujúcich piatkov a víkendov, a to v termínoch 26. – 28. 4., 3. – 5. 5. a 10. – 12. 5.

- HU: upozornenie pre vodičov, ktorí  plánujú cestu do Budapešti! Rátajte s možným zdržaním aj 30minút na maďarskej diaľnici M3 pre stavebné práce na niekoľkých miestach za Füzesabony-om.

 

Radary:

-

-

 

Hliadky:

-

 

Dlhodobé obmedzenia:

- KE: POZOR! Spoločnosť EEI  odstavila všetky parkovacie automaty. Viac informácií na KE ONLINE.

- KE: stavebné práce a zúžená premávka od Hlavnej k Jumbu.

- KE: Myslavská cesta smer Nižný Klátov, znížená rýchlosť na 30km/h.

- KE OKOLIE: pri Rozhanovciach, Vajkovciach, Budimíre práce na diaľnici, cez deň zvýšený počet ľudí a mechanizmov, zákaz predbiehania a obmedzenia.

- KE OKOLIE: Pre výstavbu diaľnice obmedzenie medzi Košickými Olšanmi a Hrašovíkom. POZOR! zmena organizácie dopravy, prechádza sa v druhom pruhu, stále platí znížená rýchlosť aj zúžené pruhy, opatrne hlavne pri strete s nákladnými vozidlami, je to tam tesné.

- PO: Stavebné práce na výjazde aj vjazde do/z Prešova na D1 do KE, zúžené pruhy, znížená rýchlosť.