Dopravný servis 11.02. - 16:20

DOPRAVNÝ SERVIS RÁDIA KOŠICE AJ VO VAŠOM MOBIL

Stiahnite si aplikáciu, vďaka ktorej budete detailne a presne vedieť o všetkom, čo sa deje na východoslovenských cestách. NOVÝ DOPRAVNÝ SERVIS nájdete aj v aplikácii KOŠICE ONLINE, je voľne dostupný v GooglePlay a AppStore. Kliknite si na sekciu DOPRAVNÝ SERVIS, pridajte fotku, video a informácie priamo z miesta.

 

Všeobecná situácia na cestách:

- vydané výstrahy pred vetrom a vetrom na horách pre okresy PP, KK a SL.

- Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhký.

- Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý. V hornatejších oblastiach Slovenska sú vozovky miestami pokryté vrstvou čerstvého, alebo utlačeného až zľadovateného snehu hrúbky 1-3 cm. Na cestách II/584 Srdiečko - Bystrá, v oblasti Záborské sú vozovky pokryté miestami utlačeným alebo kašovitým snehom hr. 4- 5 cm. Poľadovica je na ceste II/533 Novoveská Huta - Harichovce a cestách III. triedy v obvode Spišská Nová Ves!

- Všetky horské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až mokrý. Na HP Zbojská,Herlianske sedlo, Vrchslatina a Huty je na vozovke utlačený sneh hr. 1 -2 cm. Na HP Vernár, Súľová, Podspády, Príslop, Dobšiná a Grajnár je na vozovke čerstvý sneh sneh hr. 1 - 2 cm. Na HP Šturec, Donovaly, Besník, Čertovica, Kremnické Bane, Látky-Prašivá, Fačkov, Dargov a Chorepa je kašovitý sneh do 1 cm.

- Neudržiavané cesty v zime: II/549 v úseku Úhorná - Úhornianske sedlo - Krásnohorské podhradie, III/3227 v úseku Hrabušická Píla - Stratená (križovatka ciest I/67 a III/3227) a Herlianske Sedlo (II/576) sú uzatvorené pre všetku dopravu.

 

Dopravné nehody:

-

 

Aktuálne obmedzenia:

- KE: pri Steel aréne vodári v ľavom pruhu, smer centrum.

- KE: v centre pri krajniciach pozametaný štrk, zasahuje do pruhu na viacerých miestach, opatrne.

- KE: Myslavská cesta smer Nižný Klátov, znížená rýchlosť na 30km/h.

 

Radary:

- KE okolie: Rozhanovce a okolie červený passat mobilný radar

- KE okolie: Ďurďošík smer KE na 70tke

- KK: Lendak obojsmerne

 

Hliadky:

-

 

Dlhodobé obmedzenia:

- KE OKOLIE: pri Rozhanovciach, Vajkovciach, Budimíre práce na diaľnici, cez deň zvýšený počet ľudí a mechanizmov, zákaz predbiehania a obmedzenia.

- KE OKOLIE: Pre výstavbu diaľnice obmedzenie medzi Košickými Olšanmi a Hrašovíkom. POZOR! zmena organizácie dopravy, prechádza sa v druhom pruhu, stále platí znížená rýchlosť aj zúžené pruhy, opatrne hlavne pri strete s nákladnými vozidlami, je to tam tesné.

- PO: Stavebné práce na výjazde aj vjazde do/z Prešova na D1 do KE, zúžené pruhy, znížená rýchlosť.