Andy Lou vydáva svoj prvý videoklip "Sestry"

Infomix

V klipe môžete vidieť zábery Andy a jej sestry z ich detstva, spolu so zábermi ako spieva a hrá na gitare.

Andy Lou, vlastným menom Andrea Loužecká, je speváčka pochádzajúca z Púchova, ktorá prichádza so svojim debutovým videoklipom. Po úspešnom pôsobení v Superstar 2020 a víťazstve v autorskej súťaži Košický zlatý poklad 2020 so skladbou "Vesmír", nenechala svojich fanúšikov dlho čakať a predstavila novinku "Sestry". Skaldba je úprimným poďakovaním a vyjadrením citov interpretky svojej sestre, ktorú dopĺňa jednoduchý, ale výstižný klip. „Aj keď sme úplné iné, každá black potrebuje svoju white, každý yin svoj yang a každý oheň vodu,“ hovorí Andy.

O vizuál sa postaral Ondrej Jurišta, ktorý spojil zábery sestier z ich detstva, spolu so zábermi ako Andy spieva a hrá na gitare. „Myslím si, že prelínanie minulosti a súčasnosti navodzuje pocit nostalgie a vďačnosti, ktorý z tejto skladby cítim,“ dodal Ondrej
 

O hudobnú produkciu sa postaral Vincent. Speváčka si do svojho textu nahrala gitaru a spev. O ostatné nástroje, ktoré dodávajú piesni atmosféru a farebnosť, sa postarali profesionálni štúdioví hudobníci. Basgitara – Vincent, saxofón – Matej Klimo, bicie –Atilla Szeiff. „Talentovaná speváčka má krásne hlboké texty. Radosť s ňou spolupracovať. Nahráva one take. Špica!“ prezradil Vincent.

Andy Lou vydáva pieseň v spolupráci s novozaloženým bratislavským vydavateľstvom Navždy mladí, v ktorom má v pláne aj naďalej zotrvať a tvoriť nové piesne.

 

Zdroj: RÁDIO KOŠICE