Z Čiech odišli peniaze pre podporu IS
17. 05. 2017
Agenti BIS zaznamenali najmenej jeden prípad odchádzajúcej platby z Česka smerom k teroristickej organizácii Islamský štát.

České tajné služby vlani odhalili, že najmenej v jednom prípade odišli z Českej republiky financie na účet militantnej organizácie Islamský štát. Uvádza sa to v správe o situácii v oblasti vnútornej bezpečnosti a verejného poriadku za rok 2016, ktorú bude na budúci týždeň prerokovávať kabinet. V časti správy o terorizme je zahrnutá aj činnosť českej Bezpečnostnej informačnej služby (BIS). Hovorca BIS Ladislav Šticha dnes potvrdil, že agenti zaznamenali najmenej jeden prípad odchádzajúcej platby z Česka smerom k IS.
 

DJ'S PARTY v Rádiu Košice.

Najväčšia párty týždňa vás čaká v Rádiu Košice.

Každý piatok po 22.00 pre vás naživo mixujeme tie najlepšie tanečné hity súčasnosti, ktoré vás správne naladia na blížiaci sa víkend. Stačí naladiť...
POTULKY MESTOM
To, čo o Košiciach viete, alebo ešte ani netušíte, Vám pútavou formou porozpráva každý piatok a sobotu o 10.30 Milan Kolcun.

Túlať sa môžete v jeho potulkách za každého počasia, a zaujímavou formou zistiť o vašom meste aj to, čo ste ani netušili...
FOTOGALÉRIA
Rádio Košice pre svojich poslucháčov pripravuje rôzne podujatia. Ak ste niektoré z nich premeškali, nezúfajte...

Nahliadnite do našej fotogalérie a priblížte si ich atmosféru aspoň takto. Na tých ďalších Vás už čakáme osobne :)