Cestári v okresoch Poprad, Kežmarok a Levoča odvolali prvý situačný stupeň
21. 04. 2017
Včerajšia nehoda si vyžiadala 24 zranených.

Cestári v okresoch Poprad, Kežmarok a Levoča odvolali prvý situačný stupeň, ktorý bol vyhlásený na komunikáciách pod Tatrami od včera. Potvrdil to riaditeľ Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja pre oblasť Poprad Marián Barilla. Cestári prechádzajú do štandardného režimu, v priebehu dňa sa budú venovať dočisťovaniu úsekov ciest.

Z levočskej nemocnice dnes prepustili posledného zo šiestich pacientov, ktorých tam vo štvrtok hospitalizovali pre zranenia po hromadnej dopravnej nehode na diaľnici D1 medzi Popradom a Spišským Štvrtkom. V nemocnici v Poprade ostávajú zatiaľ hospitalizovaní ôsmi pacienti, z toho traja vážne zranení. Do nemocnice v Spišskej Novej Vsi bolo prevezených šesť pacientov. Dvaja pacienti si vyžiadali iba ambulantné ošetrenie a následne boli prepustení domov. Pacient s najvážnejším zranením bol v stabilizovanom stave.

Celkovo si nehoda na diaľnici medzi Popradom a Spišským Štvrtkom, pri ktorej sa vo štvrtok 20. apríla v ranných hodinách zrazilo takmer 50 vozidiel, vyžiadala 24 zranených, z toho dvoch ťažko, šesť stredne a šestnásť ľahko.  
 

DJ'S PARTY v Rádiu Košice.

Najväčšia párty týždňa vás čaká v Rádiu Košice.

Každý piatok po 22.00 pre vás naživo mixujeme tie najlepšie tanečné hity súčasnosti, ktoré vás správne naladia na blížiaci sa víkend. Stačí naladiť...
POTULKY MESTOM
To, čo o Košiciach viete, alebo ešte ani netušíte, Vám pútavou formou porozpráva každý piatok a sobotu o 10.30 Milan Kolcun.

Túlať sa môžete v jeho potulkách za každého počasia, a zaujímavou formou zistiť o vašom meste aj to, čo ste ani netušili...
FOTOGALÉRIA
Rádio Košice pre svojich poslucháčov pripravuje rôzne podujatia. Ak ste niektoré z nich premeškali, nezúfajte...

Nahliadnite do našej fotogalérie a priblížte si ich atmosféru aspoň takto. Na tých ďalších Vás už čakáme osobne :)