Zelená vlna v Košiciach je len na niektorých úsekoch
15. 01. 2016
O ďalších sa uvažuje.

Zelená vlna v Košiciach býva častým objektom sťažností vodičov. Hovorkyňa mesta Linda Šnajdárová informovala, že zelená vlna je v súčasnosti na úsekoch: Trieda SNP úsek Ipeľská - Bardejovská – Watsonova - Hlinkova, úsek od Obchodnej akadémie po Vodárenskú, Štúrova ul. od križovatky s ul. Dávida Feju po Bajzovu.

Vodiči boli pred veľkými rekonštrukciami koľajníc zvyknutí aj na relatívne plynulý prechod od Domu umenia až k Námestiu osloboditeľov, teraz však nefunguje. „Úsek Štúrovej ulice medzi križovatkami Kuzmányho - Davida Feju - a Moyzesova ulica nie je v súčasnosti koordinované. Koordinácia sa dopracováva. S ďalšími úsekmi zelenej vlny sa uvažuje do budúcnosti,“ doplnila Šnajdárová.
 

DJ'S PARTY v Rádiu Košice.

Najväčšia párty týždňa vás čaká v Rádiu Košice.

Každý piatok po 22.00 pre vás naživo mixujeme tie najlepšie tanečné hity súčasnosti, ktoré vás správne naladia na blížiaci sa víkend. Stačí naladiť...
POTULKY MESTOM
To, čo o Košiciach viete, alebo ešte ani netušíte, Vám pútavou formou porozpráva každý piatok a sobotu o 10.30 Milan Kolcun.

Túlať sa môžete v jeho potulkách za každého počasia, a zaujímavou formou zistiť o vašom meste aj to, čo ste ani netušili...
FOTOGALÉRIA
Rádio Košice pre svojich poslucháčov pripravuje rôzne podujatia. Ak ste niektoré z nich premeškali, nezúfajte...

Nahliadnite do našej fotogalérie a priblížte si ich atmosféru aspoň takto. Na tých ďalších Vás už čakáme osobne :)