programová štruktúra - pracovné dni

06.00 - 10.00
Ranný program, v ktorom dostávajú priestor najmä regionálne udalosti, informácie z Košíc, aktuálne regionálne športové a kultúrne pozvánky. Nechýba príjemná hudba, ktorá Vás dobre naladí do nového pracovného dňa! Každú hodinu vysielame krátke správy, a 2x v hodine sú navyše pripravené aj stručné flashe - dôležité udalosti z regiónu Košíc, z domova aj zo sveta.

10.00 - 13.00
V programe výrazne dominuje hudba, ako príjemná zvuková kulisa, nech ste kdekoľvek. Tento blok svojou relaxačnou funkciou stavia viac na pohode a uvoľnení sa, ale každú hodinu nechýbajú ani dôležité udalosti z Košíc, z domova aj zo sveta.

13.00 - 21.00
Tie najdôležitejšie témy a udalosti z Košíc a okolia. Priestor na prezentáciu zaujímavých tém a rozhovorov, v metropolitných správach o 14.00 a 18.00 dôležité udalosti z Košíc a z domova.

21.00 - 06.00
Po celom dni si zaslúžite relax v pohodovom tempe. Večerný a nočný blok vysielania plní úlohu urobiť z Rádia Košice príjemného spoločníka.

programová štruktúra - víkend

Rádio Košice je prúdom hudby s prehľadom udalostí v spravodajských blokoch každú hodinu ako spoločník pri relaxe a pohode.

14.00 - 20.00
Tie najdôležitejšie témy a udalosti z Košíc a okolia. Priestor na prezentáciu zaujímavých tém a rozhovorov, víkendové vysielanie plní úlohu urobiť z Rádia Košice príjemného spoločníka.


spravodajstvo rádia košice

Správy Rádia Košice
po - pia : 06.00 - 22.00 každú hodinu
so - ne : 07.00 - 22.00 každú hodinu
Za 90 sekúnd, to najpodstatnejšie pre Vás. Kolektív spravodajského oddelenia pripravuje každú hodinu v stručnej, ale dobre zrozumiteľnej forme prehľad udalostí s dôrazom na Košice a okolie, spracuváva významné regionálne, celoslovenské i svetové informácie z agentúrnych a vlastných zdrojov.

Metropolitné správy Rádia Košice
po - pia : 14.00 a 18.00
Aktuálne informácie z košickej radnice, ale aj z mestských častí. Problémy a aktuality z mesta, v ktorom žijeme.

 
DJ'S PARTY v Rádiu Košice.

Najväčšia párty týždňa vás čaká v Rádiu Košice.

Každý piatok po 22.00 pre vás naživo mixujeme tie najlepšie tanečné hity súčasnosti, ktoré vás správne naladia na blížiaci sa víkend. Stačí naladiť...
POTULKY MESTOM
To, čo o Košiciach viete, alebo ešte ani netušíte, Vám pútavou formou porozpráva každý piatok a sobotu o 10.30 Milan Kolcun.

Túlať sa môžete v jeho potulkách za každého počasia, a zaujímavou formou zistiť o vašom meste aj to, čo ste ani netušili...
FOTOGALÉRIA
Rádio Košice pre svojich poslucháčov pripravuje rôzne podujatia. Ak ste niektoré z nich premeškali, nezúfajte...

Nahliadnite do našej fotogalérie a priblížte si ich atmosféru aspoň takto. Na tých ďalších Vás už čakáme osobne :)