Dopravný servis Rádia Košice
01. 05. 2012
Aktuálne dopravné informácie môžete telefonovať na telefónne číslo: 055/729 59 59.

Motivačná odmena v Dopravnom servise: možnosť získať každý týždeň 50 EUR v hotovosti!
Pravidlá udeľovania motivačnej odmeny a štatút od 01.05.2012 vo formáte .pdf


TOP 15 volajúcich za rok 2015
Rádio Košice ako jediné na Slovensku pravidelne odmeňuje svojich poslucháčov za dopravné postrehy. Vždy v závere týždňa vyžrebuje jedného z volajúcich, aby mu v éteri odovzdal 50,- € ako odmenu za postrehy a pomoc ostatným vodičom. Dopravný súhrn Rádia Košice funguje výlučne na postrehoch poslucháčov, aj vďaka tomu ponúka regionálna jednotka na Slovensku v pravidelných intervaloch presné, trefné a rýchle postrehy z východoslovenských ciest.

Dopravný servis Rádia Košice funguje vďaka postrehom vodičov, ktorí popri šoférovaní myslia aj na ostatných za volantom. V poslucháčskej základni sa však pravidelne objavujú poslucháči, ktorí dopravnými postrehmi prispievajú aj niekoľkokrát do dňa či hodiny. Stali sa tak stálicami dopravného servisu a Rádio Košice týchto vodičov tradične odmeňuje začiatkom roka. V roku 2015 tak zostavilo TOP 15 volajúcich, ktorí si od Rádia Košice odnášajú 100,- €. Zoznam nie je vopred zverejnený, prekvapiť spoľahlivých vodičov sa moderátorom jediného košického rádia darí každý pracovný deň popoludní. Zoznam budeme priebežne aktualizovať, poradie mien je náhodné.

TOP 15 volajúcich za rok 2015: výhra 100€, poradie v tomto zozname je náhodné:
vyhodnotenie "TOP 15" prebieha vo vysielaní Rádia Košice, v termíne od 01.02.2016 - 19.02.2016

JOZEF AUREL JANÁK
PETER ČERVINKA
PETER PREKOP
EDUARD ČUŠKO
SILVIA TIRPÁKOVÁ
DOMINIK DLABAJ
JÁN HARANG
MILAN KRAJCIAR
GABRIEL LITAVEC
LUCIA HAŠTOVÁ
BOHUŠ PETRILA
JAROSLAV UJHÁZY
MATÚŠ BEDNARČÍK
AMÁLIA KOVEROVÁ
TIBOR MOLNÁR


Za postrehy z ciest ĎAKUJEME VŠETKÝM VODIČOM, cesty sú vďaka vám bezpečnejšie. Dajte si naše telefónne číslo (0557295959) do rýchlej voľby, dopravné súhrny nájdete aj v mobilnej aplikácii na našom webe.
 
DJ'S PARTY v Rádiu Košice.

Najväčšia párty týždňa vás čaká v Rádiu Košice.

Každý piatok po 22.00 pre vás naživo mixujeme tie najlepšie tanečné hity súčasnosti, ktoré vás správne naladia na blížiaci sa víkend. Stačí naladiť...
POTULKY MESTOM
To, čo o Košiciach viete, alebo ešte ani netušíte, Vám pútavou formou porozpráva každý piatok a sobotu o 10.30 Milan Kolcun.

Túlať sa môžete v jeho potulkách za každého počasia, a zaujímavou formou zistiť o vašom meste aj to, čo ste ani netušili...
FOTOGALÉRIA
Rádio Košice pre svojich poslucháčov pripravuje rôzne podujatia. Ak ste niektoré z nich premeškali, nezúfajte...

Nahliadnite do našej fotogalérie a priblížte si ich atmosféru aspoň takto. Na tých ďalších Vás už čakáme osobne :)